تور مشهد

شهر مقدس مشهد با جمعیتی در حدود ۳،۱۳۱،۵۸۶ بعد از تهران، پرجمعیت‌ترین کشور ایران بشمار می‌آید. این شهر بزرگ و زیبا در قسمت شمال شرقی ایران زمین قرار دارد و مرکز استان خراسان رضوی است.
شهر مقدس مشهد به جهت وجود حرم علی بن موسی‌الرضا، نخستین مقصد گردشگری ایران به حساب می‌آید از این‌رو تور مشهد سالانه مورد استقبال گسترده گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.
از جاذبه‌های گردشگری این شهر پهناور می‌توان به حرم امام رضا (ع)، آرامگاه فردوسی، ییلاق طرقبه، موزه آستان قدس، بازار الماس شرق، آرامگاه نادرشاه افشار، پارک کوه سنگی، مسجد گوهرشاد، شاندیز، پارک‌های آبی، مسجد هفتاد و تن اشاره کرد.
تخت کوروش ایرانیان مفتخر است تا با برگزاری تور مشهد، با کیفیت و قیمت مناسب شما عزیزان را در بازدید از این کلان شهر زیبا همراهی کند. تخت کوروش ایرانیان بهترین خدمات به همراه بالاترین کیفیت را به گردشگران خود ارائه خواهد داد تا لحظاتی خوش و خاطره‌انگیز را برای آن‌ها ثبت نماید. از جمله خدمات تخت کوروش ایرانیان در تور مشهد می‌توان به پرواز رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، گردشگری مشهد، هتل‌های متنوع و... اشاره داشت.

باغ گیاه شناسی مشهد

باغ گیاه شناسی مشهد با مساحتی در حدود 25 هکتار در ۲۲ خرداد سال ۱۳۹۲ افتتاح شد .

ادامه مطلب

معرفی هتل درویشی

هتل مجلل درویشی در سال 1391 در حضور معاونان و مدیران محترم گردشگری به طور رسمی بعد از 8 سال تلاش برای بی نقص بودن آن  افتتاح گردید .

ادامه مطلب

موزه مردم شناسی و حمام مهدی قلی بیگی مشهد

این حمام یکی از حمام های زیبای دوران صفوی در مشهد است و در سال 1027 ه.ق بنا شده‌است.

ادامه مطلب